Filmările serialului “Inimă rebelă” s-au încheiat, iar actorii au publicat ultima fotografie de pe platou

7,997

Serialul “Inimă rebelă” va ajunge la marele final odată cu episodul 51. La noi în România, episoadele sunt scurtate deci vor fi în jur de 60 de episoade.
La începutul lunii decembrie, serialul a fost sancționat de RTÜK (Consiliul Suprem al Radio și Televiziunii din Turcia) cu o interdicție de difuzare, astfel că serialul nu va fi difuzat în Turcia pe 14 și 21 decembrie, urmând să revină pe 28 decembrie cu episodul 50. Marele final al serialului va avea loc în luna ianuarie, după pauza anuală determinată de ajustarea prețurilor de publicitate.

Ieri s-a filmat ultima scenă, iar actorii copleșiți de emoții, au postat pentru ultima dată fotografii de pe platou.

Dolunay Soysert (Neslihan) a scris în descrierea postării sale: „În această seară, am încheiat un capitol râzând, îmbrățișându-ne și plângând.” Colegii ei au repostat fotografia împărtășită de actriță.

.

Obțineți actualizări în timp real direct pe dispozitivul dvs., abonați-vă acum.